فروشگاه تجهیزات نقشه برداری ویسا

خانه تماس با ما درباره ما

اخبار

blog

مشکلات کاربران برای ثبت نام در سامانه شمیم

برخی از کاربران برای ثبت نام در سامانه شمیم و فعالسازی اکانت خود دچار مشکل میشوند !

ولی چرا ؟ قطعا ثبت نام در سامانه شمیم بسیار آسان است...

ثبت نام در سامانه شمیم: براي ثبت نام و ثبت گیرنده های روید RUIDEدر سامانه شمیم و برخورداري از سرویس های این سامانه به ترتیب مراحل زیر می بایست طی شود:

ابتدا وارد سایت شمیم از طریق نشانی https://shamim.ssaa.ir یا آی پی 178.252.171.15 شوید. قسمت مدیریت کاربران را کلیک نمائید .

از منوي اصلی بالاي سایت سمت راست قسمت ایجاد نام کاربری ACCOUNT CREATE را کلیک نمائید .

صفحه کلید را در حالت زبان انگلیسی قرار داده و به دقت و ترتیب زیر اطلاعات را تکمیل نمایید.

در قسمت نام کاربری (User name): براي همکاران ثبت اسناد و املاك کشور ابتدا عبارت SSAA را با حروف بزرگ وسپس شماره ملی خود را بدون درج علامتهاي – و . . . وصرفاً به صورت 10 عدد پیوسته وارد نمائید .

صفرهاي سمت چپ شماره ملی نیز وارد شود (مثال SSAA0064705894). تعریف همکار ثبتی در یک اداره براي کارکرد وي در کل استان کفایت می کند.

شروع بکار همکاران منوط به اعلام مکتوب اسامی آنها از سوي اداره کل ثبت اسناد و املاك استان محل فعالیت ، و پاسخ اداره کل کاداستر سازمان مبنی بر تعریف آنها در نظام جامع می باشد و

نتیجه نقشه برداري آنها در سامانه شمیم قبل از زمان تعریف توسط اداره کل کاداستر قابلیت ورود به بانک کاداستر را نخواهد داشت.

همچنین کاربران برون سازمانی که براي واحد ثبتی کار نقشه برداري انجام می دهند در زمان ثبت نام عبارت SSBR و در ادامه شماره ملی را استفاده نمایند.

تعریف کاربران SSBR بصورت استانی است و نیاز به تعریف آنها در واحدهاي ثبتی نیست.

شروع بکار همکاران SSBR منوط به اعلام مکتوب اسامی آنها از سوي اداره کل ثبت اسناد و املاك استان محل فعالیت ، و پاسخ اداره کل کاداستر سازمان مبنی بر تعریف آنها در نظام جامع می باشد

و نتیجه نقشه برداري آنها در سامانه شمیم قبل از زمان تعریف توسط اداره کل کاداستر قابلیت ورود به بانک کاداستر را نخواهد داشت.

سایر کاربران از درج عبارت SSAA خودداري نموده و صرفا شماره ملی خود را بدون درج علامتهاي – به صورت 10 عدد پیوسته وارد نمائید .

صفرهاي سمت چپ شماره ملی نیز وارد شود (مثال 0064705894). در قسمت رمز عبور (Password)، رمز عبور دلخواه را وارد نمائید و در قسمت Password Verify مجدداً آنرا تکرار نمایید.

توجه فرمائید که بزرگی و یا کوچکی حروف موثر است. در فیلد نام (First Name)، نام خود را صرفا به صورت انگلیسی وارد نمایید.

در فیلد نام خانوادگی (Last Name)، نام فامیل را صرفا به صورت انگلیسی وارد نمایید . در فیلد سازمان یا شرکت (Company) اطلاعات را به شرح زیر وارد نمائید :

در صورتیکه کارمند سازمان ثبت هستید صرفاً کد سه رقمی مشسخصه واحد ثبتی (CMS) را با حروف بزرگ درج در ادامه حرف خط زیر “_” و در ادامه سه حرف اول برند دستگاه

(به عنوان مثال : روید RUIDE ، در ادامه حرف خط زیر “_” و در ادامه شماره سریال دستگاه مورد استفاده را به صورت کامل وارد نمایید.

در صورتیکه کارمند سازمان ثبت نیستید کد سه رقمی استانی که در آن فعالیت خواهید داشت را از جدول زیر انتخاب و در ادامه آن علامت خط زیر “_” درج نموده و در ادامه آن: اگر عضو نظام مهندسی هستید عبارت NEZAM را در ادامه درج نمائید.

مثال اگر به عنوان عضو نظام مهندسی استان بندر فعالیت دارید در فیلد Company عبارت NEZAM_Y00 را وارد نماید .

اگر از سوي یک سازمان یا ارگان دولتی معرفی شده اید در ادامه عبارت GOV را درج نمائید به عنوان مثال اگر از طرف یک سازمان دولتی معرفی شده و در استان بندر کار می کنید در فیلد عبارت GOV_Y00 را وارد نمائید.

اگر شامل موارد بالا نیستید در ادامه عبارت PRI را درج نمائید. در این صورت به عنوان مثال اگر در استان بندر مشغول کار هستید عبارت PRI_Y00 را در فیلد Company درج نمائید.

در فیلد تصویر کاربر (Users Picture): اگر کارمند سازمان ثبت هستید کارت ملی خود را با کیفیت حداقل 300 DPI به صورت خوانا و واضح اسکن و صرفا در ابعاد 600 در 400 ، با فرمت jpeg درج نمائید.

در صورت عدم درج کارت ملی یوزر فعال نمی گردد. اگر از سوي اداره / سازمان – دولتی معرفی شده است ویا کاربر SSBR می باشید، تصویر معرفی نامه را با کیفیت حداقل 300 DPI به صورت خوانا و واضح اسکن و صرفا در ابعاد 400 در

600 و با فرمتjpeg درج نمائید . اگر عضو نظام مهندسی هستید تصویر پروانه نظام مهندسی که با کیفیت حداقل 300 DPI به صورت خوانا و واضح اسکن و صرفا در ابعاد 400 در 600 و با فرمت jpeg درج نمائید .

اگر شخص حقیقی هستید و مشمول سه مورد بالا نمی باشید کارت ملی خود را با کیفیت حداقل 300 DPI به صورت خوانا و واضح اسکن و صرفا در ابعاد 600 در 400 و با فرمت jpeg درج نمائید .

در صورت عدم درج کارت ملی یوزر فعال نمی گردد در قسمت پست الکترونیکی (Mail)، آدرس پست الکترونیکی معتبر خود را بدقت وارد نمائید.

به یاد داشته باشید آدرس پست الکترونیک وارد شده در جهت تایید اولیه اطلاعات وارد شده و همچنین پاسخ به پردازش هاي سرویس آفلاین و یا اطلاع رسانی سامانه شمیم مورد استفاده قرار می گیرد.

در قسمت Language ، می توانید انگلیسی و یا فارسی را انتخاب نمائید.

در قسمت شماره تلفن همراه (Mobile Phone)، شماره همراه خود را با شروع عدد صفر بدقت وارد نمائید.

در قسمت نام و مدل دستگاه (Device Name-Model) ،نام دستگاه و سپس علامت دش (- ) و در ادامه مدل دستگاه خود را بدقت وارد نمائید (مثال RUIDE-R90i).

در قسمت سریال گیرنده (Device Serial Number)، شماره سریال دستگاه خود را که زیر گیرنده درج شده بدقت و به صورت کامل وارد نمائید. نام استان حوزه فعالیت را از جدول زیر در فیلد نام استان وارد نمائید دقت داشته باشید در این فیلد صرفا

نام کامل استان خود را به صورت انگلیسی درج نمایید.

فعال سازي کاربر حداکثر ظرف 72 ساعت اداري انجام خواهد پذیرفت و در صورت تأخیر در ساعات اداري با قسمت مدیریت کاربران کاداستر با شماره تلفن 18-66722116 داخلی 153 تماس بگیرید.

% تخفیف فصلی برای اشتراک گذاری دریافت کنید

با درج آدرس ایمیل و تلفن تماس در باشگاه مشتریان VIP ما عضو شوید

تحویل رایگان درب منزل

خدمات VIP تحویل و آموزش رایگان گیرنده های مولتی فرکانس و توتال استیشن درب منزل

سیاست بازگشت فوری

درصورت بروز مشکلات فنی و عدم رضایت فنی میتوانید 7 روز پس از خرید کالا را مرجوع کنید

سیستم پشتیبانی سریع

کارشناسان باشگاه VIP مشتریان مجموعه بازرگانی ویسا آماده پاسخگویی و ارائه خدمات سریع

روش پرداخت امن

با رویت ای نماد ( مجوز قانونی درگاه پرداخت ) میتوانید پرداختی امن را تجربه کنید